• VČELÁRSKA PRVOUKA V PRAXI

• V pondelok 6. mája za krásneho slnečného počasia boli žiaci 2.B, na hodine „Včelárskej prvouky“ pod holým nebom.
            Včelár Peter Juračič, z Denného centra 1, druhákom porozprával o pravekej histórii včiel, o zložkách včelstva, o vývoji včielok, dĺžke ich života, o včelej pastve, ako aj o hospodárskom význame včiel. Deti téma zaujala, nešetrili zvedavými otázkami. Vedomosti nasávali doslova všetkými zmyslami: videli, počuli, voňali, dotýkali sa a chutnali :-). Dedo včelár, dostal od návštevy krásny obrázok včielok. Ďakujeme, bolo nám krásne:-)

• ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

Ako každoročne aj tento rok sme sa zúčastnili bežeckej súťaže Čokoládová tretra. Preteky sme si užili v krásnom slnečnom počasí a v príjemnej športovej nálade.

Súťažilo sa v troch kategóriách ( 100m, 200m, 300m).

Za našu školu sa umiestnili:

Preteky na 200 m chlapci – 2. miesto Samuel Páleník 2. C

Preteky na 200 m dievčatá – 7. miesto Nina Hutňanová 2.A

Touto cestou žiakom srdečne blahoželáme a držíme palce v slovenskom finále v Košiciach.

• Evakuácia škôl

• Vážení rodičia,

vzhľadom k tomu, že v Bratislave prebieha evakuácia viacerých škôl, by sme Vás chceli informovať, že naša škola aktuálne neeviduje žiadne podobné hlásenie a vyučovanie prebieha v bežnom režime. V prípade zmeny Vás budeme informovať prostredníctvom Edupage.

Ďakujeme za pochopenie.