Začiatkom októbra sme využili ponuku Bratislavského mestského múzea a zúčastnili sme sa interaktívnej exkurzie „Bratislava pod pečaťou“. V priestoroch Starej radnice sme spoznali miesta, kde sa v minulosti rodili rozhodnutia, riešili spory a udržiaval mestský poriadok. Zoznámili sme sa s funkciou richtára, videli sme historické listiny mesta Bratislavy a bližšie sme spoznali život obyvateľov a cechov mesta Bratislavy. Na záver nás čakal výstup na vežu radnice, odkiaľ sme mali krásny výhľad na Staré mesto.
