Dňa 16. januára 2026 sa na našej škole konalo školské kolo Biologickej olympiády, v ktorej si žiaci overili svoje vedomosti z biológie a schopnosť aplikovať ich v praxi. Súťaž prebehla v príjemnej a súťaživej atmosfére.
Na priloženej fotografii sú traja najúspešnejší riešitelia, pričom dvaja z nich postupujú na okresné kolo, ktoré sa uskutoční 10. februára 2026 na ZŠ Beňovského. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a postupujúcim držíme palce v ďalšom kole! 🌿🧠

