• Geografická olympiáda - školské kolo

• Dňa 19. januára sa uskutočnilo školské kolo Geografickej olympiády. Súťažilo sa v troch kategóriách online formou. Celkovo sa do súťaže zapojilo 45 žiakov 2.stupňa.

Výsledky:

Kategória G:

1. Martin Gergel              5.A

2. Matúš Iglár                    5.B

3. Lenka Melicherová    5.A

Kategória F:

1. Pavol Podivinský         7.B

2. Roland Vailing              7.B

3. Alexandra Dušeková 7.B

Kategória E:

1. Michal Gergel              9.A

2. Adam Záležák               8.B

3. Richard Cagarda          8.A

Títo žiaci postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční 12. marca. Všetkým gratulujeme a držíme palce v ďalšom kole. Veľmi nás teší, že z celkového počtu 45 žiakov máme 42 úspešných riešiteľovJ.

• YPSILON -slovina je hra VYHODNOTENIE

• Milí súťažiaci, milí rodičia!

S radosťou Vám oznamujeme výsledky ďalšieho ročníka súťaže YPSILON – slovina je hra.

V tomto školskom roku 2023/24 sa do 7. ročníka tejto súťaže zapojilo 392 škôl a 11 660 žiakov.

Vyhodnotenie celej súťaže je zverejnené na stránke www.ypsilonsutaz.sk v sekcii výsledky. O počte získaných bodov a percentuálnej úspešnosti budú súťažiacich informovať jednotliví vyučujúci slovenského jazyka, prípadne triedne učiteľky.

V kategórii YPSILON 1 bola vyžrebovaná a 4. cenu získala žiačka Anna S.          (1. A).

Naša škola obsadila krásne 4. miesto v riešení úloh nad 80 súťažiacich s priemernou percentuálnou úspešnosťou 91,91%.

Zároveň súťažiaci s úspešnosťou 100% budú odmenení vecnou cenou a všetci súťažiaci bez ohľadu na dosiahnutý výsledok dostávajú malý darček s logom súťaže a diplom.

Všetky diplomy a vecné ceny pre súťažiacich budú na školy distribuované do konca januára.

Pre všetkých  súťažiacich  pripravila firma FUSAKLE zľavový kód Ypsilon24, na  -20% zľavu na eshope www.fusakle.sk. Platí na nezľavnený tovar (nedá sa kombinovať s inými akciami a zľavami a neplatí na kolekciu Pomáham), platnosť kódu do 31.12.2024.

• Zbierka pre psí útulok

• Milí rodičia, žiaci a kolegovia!

Aj tento rok budeme organizovať v spolupráci s útulkom na Poliankach "Zbierku pre psí útulok"

v termíne od 22. 1. 2024 - 16. 2. 2024.

Príspevky je možné doniesť na vrátnicu pri žiackom vchode v čase od 6:30 - 17:00h.

Za pomoc ďakujeme.

• Vianoce starých materí v ŠKD

• Milí rodičia, po celom Slovensku sa v týchto dňoch ozýval spev Trojkráľových koledníkov.

Priali nám šťastie, zdravie, božie požehnanie. ......

Aj na našej škole sa rozospievali hlasy našich detí v sprievode Troch kráľov, anjelov, čertov, malých Luciniek.

Chodili od triedy k triede a svojimi čarovnými pierkami nám vyčarovali úsmev na tvárach.

Milí rodičia,

aj my Vám touto cestou chceme popriať do Nového roku veľa dobrého, lásku svojich najbližších, iskričky v očiach vašich detí a ich krásny úsmev.

Ďakujeme Vám za dosiahnutie titulu „ Škola s dobrým srdcom“ za charitatívnu činnosť. Ďakujeme Vám za Vašu ochotu zapájať sa do našich projektov v činnosti ŠKD.